Košvanec Vlastimil (Praha 1887 - 1961 Praha)
Na výletě, signováno vpravo dole V. Košvanec, olej/plátno, 70 x 100 cm, rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |